Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Gostinstvo in turizem
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Bled


  • Barmanstvo

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Dopolnilne turistične dejavnosti

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2019 0.00  
    Drugi redni 23. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 5. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika podjetja

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 31. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 12. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika turizma

    Jana Špec, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2019 17.00, Grajska učilnica 11080241216 - ni plačila izpita?
    Drugi redni 29. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 10. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Gastronomija

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2019 13.30  
    Drugi redni 24. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 5. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 1

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 21. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 2. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 2

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00 Prestavljen izpit na 6.11. - ob 9.00.
    Drugi redni 21. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 2. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Kulinarika za vitalnost

    Jože Zalar, mag.turiz., Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 21. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 2. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Organizacija gostinskih dogodkov

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Osnove gastronomije

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2019 13.30  
    Drugi redni 24. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 5. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Osnove kuharstva

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 21. 1. 2020 9.00  
    Na vrh

    Osnove projektnega menedžmenta

    Iztok Sila, MBA

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 27. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 8. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Osnove strežbe

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    PIP - Stilno svetovanje in pravila vedenja

    Barbara Merlak, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 28. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 9. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    PIP - Wellness turizem

    mag. Slavka Gojčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 31. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Poslovanje hotelov in turističnih agencij

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2019 17.00,  
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 3. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Poslovanje prenočitvenih in prehrambenih obratov

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 3. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Poslovna informatika s statistiko

    Francka Gregorc, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 11. 2019 17.00, - 11080240590 - ni plačila izpita? / Ogled nalog: 12. in 13.11.2019 ob 16.30 uri.
    Drugi redni 27. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 8. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    Darija Cvikl, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 11. 2019 11.00, Jezerska predavalnica Prestavljena ura izpita iz 17.00 na 11.00 uro!
    Drugi redni 28. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 1. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Pravni predpisi

    Jakob Demšar, univ.dipl.prav.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 11. 2019 17.00 Prestavljen izpit 14.11.2019 ob 11.00.
    Drugi redni 20. 1. 2020 9.00  
    Tretji redni 9. 6. 2020 9.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 1

    Marijan Lebar, ekon.za hot.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 2

    Marijan Lebar, ekon.za hot.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 11. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku I.

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2019 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 13.11.2019 ob 10.00 uri v kabinetu Komunikacija (3. nad.).
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 29.1.2020
    Tretji redni 3. 6. 2020 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 10.6.2020
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2019
    Drugi redni 20. 1. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 30.1.2020
    Tretji redni 4. 6. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 11.6.2020
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku II.

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2019 17.00 [Angleški jezik]
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 29.1.2020
    Tretji redni 3. 6. 2020 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 10.6.2020
    Na vrh

    Silva Gomzi Praprotnik, prof.slov.in itj.jezika

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 11. 2019 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 12.11.2019
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 31.1.2020
    Tretji redni 1. 6. 2020 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 09.06.2020
    Na vrh

    Miha Guzelj, prof. itj in soc.kult.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 11. 2019 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 12.11.2019
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 31.01.2020
    Tretji redni 1. 6. 2020 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 09.06.2020
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2019
    Drugi redni 20. 1. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 30.1.2020
    Tretji redni 4. 6. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 11.6.2020
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku III.

    Silva Gomzi Praprotnik, prof.slov.in itj.jezika

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 11. 2019 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 12.11.2019
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 31.1.2020
    Tretji redni 1. 6. 2020 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 09.06.2020
    Na vrh

    Miha Guzelj, prof. itj in soc.kult.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 11. 2019 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 12.11.2019
    Drugi redni 22. 1. 2020 9.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 31.01.2020
    Tretji redni 1. 6. 2020 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 09.06.2020
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2019 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2019
    Drugi redni 20. 1. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 30.1.2020
    Tretji redni 4. 6. 2020 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 11.6.2020
    Na vrh

    Trženje v turizmu

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2019 12.00, BP Prestavljen izpit iz 13.11.2019 na 20.11.2019.
    Drugi redni 29. 1. 2020 11.00  
    Tretji redni 10. 6. 2020 11.00  
    Na vrh

    Turistična geografija in kulturna dediščina

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2019 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2020 9.00 Ustni izpit: 30.1.2020
    Tretji redni 4. 6. 2020 9.00  
    Na vrh