Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2023/2024
  • Program: Gostinstvo in turizem
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Bled


  • Barmanstvo

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2024 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    Dopolnilne turistične dejavnosti

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 16. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 7. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 30. 8. 2024 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika podjetja

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 26. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 14. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 6. 9. 2024 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika turizma

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 17. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 10. 4. 2024 14.00 - 11080241495 - ni plačila izpita
    Tretji redni 12. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 4. 9. 2024 9.00  
    Na vrh

    Gastronomija

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 13. 5. 2024 9.00  
    Tretji redni 4. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 27. 8. 2024 9.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 1

    dr. Jože Zalar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2023 9.00 Prestavljen izpit iz 10.11 na 13.11. ob 9:00 uri.
    Drugi redni 18. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 7. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 30. 8. 2024 11.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 2

    dr. Jože Zalar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 26. 2. 2024 9.00  
    Tretji redni 7. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 30. 8. 2024 11.00  
    Na vrh

    Organizacija gostinskih dogodkov

    dr. Jože Zalar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 18. 1. 2024 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    Osnove gastronomije

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 16. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 4. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 27. 8. 2024 9.00  
    Na vrh

    Osnove kuharstva

    dr. Jože Zalar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2023 9.00 Prestavljen izpit iz 10.11. na 13.11.2023 ob 9:00.
    Drugi redni 18. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 7. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 30. 8. 2024 11.00  
    Na vrh

    Osnove projektnega menedžmenta

    Iztok Sila, MBA

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 10. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 2. 9. 2024 9.00  
    Na vrh

    Osnove strežbe

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 19. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    PIP - Wellness turizem

    dr. Vekoslava Gojčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Na vrh

    Poslovanje hotelov in turističnih agencij

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 17. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 18. 3. 2024 16.00, Grajska predavalnica Izredni izpitni rok velja za študente starih generacij!
    Tretji redni 5. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 28. 8. 2024 11.00  
    Na vrh

    Poslovanje prenočitvenih in prehrambenih obratov

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 17. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 18. 3. 2024 16.00, Grajska predavalnica Izredni izpitni rok velja za študente starih generacij!
    Tretji redni 5. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 28. 8. 2024 11.00  
    Na vrh

    Poslovna informatika s statistiko

    Francka Gregorc, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2023 17.00 Ogled nalog: 15.11.2023 - ob 11:00 uri.
    Prvi izredni 20. 12. 2023 9.00  
    Drugi redni 15. 1. 2024 9.00 Ogled nalog: 22.01.2024 ob 8.30 uri.
    Drugi izredni 23. 4. 2024 13.45, Blejska predavalnica  
    Tretji redni 11. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 3. 9. 2024 9.00  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    dr. Darija Cvikl

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 10. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 2. 9. 2024 9.00  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1

    dr. Darija Cvikl

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2024    
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 2

    dr. Darija Cvikl

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 11. 2023    
    Drugi redni 19. 1. 2024    
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 3

    dr. Darija Cvikl

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2024    
    Drugi redni 14. 6. 2024    
    Tretji redni 13. 9. 2024    
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 4

    dr. Darija Cvikl

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 11. 2023    
    Drugi redni 19. 1. 2024    
    Tretji redni 14. 6. 2024    
    Četrti redni 13. 9. 2024    
    Na vrh

    Pravni predpisi

    Jakob Demšar, univ.dipl.prav.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2024 10.00  
    Tretji redni 3. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 26. 8. 2024 9.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 1

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 19. 1. 2024 9.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 2

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2024 11.00  
    Prvi izredni 20. 3. 2024 10.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku 1

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2023 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 15.11.2023
    Drugi redni 24. 1. 2024 9.00 [Angleški jezik]
    Tretji redni 5. 6. 2024 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 12.06.2024
    Četrti redni 28. 8. 2024 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 04.09.2024
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2023 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2023
    Drugi redni 16. 1. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 23.01.2024
    Tretji redni 6. 6. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.06.2024
    Četrti redni 29. 8. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 05.09.2024
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku 2

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2023 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 15.11.2023
    Drugi redni 24. 1. 2024 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 31.01.2024
    Tretji redni 5. 6. 2024 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 12.06.2024
    Četrti redni 28. 8. 2024 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 04.09.2024
    Na vrh

    Miha Guzelj, univ. dipl. ital. in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2023 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2023
    Drugi redni 15. 1. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 22.01.2024
    Prvi izredni 23. 4. 2024 11.00, Blejska predavalnica [Italijanski jezik] Ustni izpit: datum in ura ustnega izpita bosta objavljena naknadno!
    Tretji redni 3. 6. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 10.06.2024
    Četrti redni 6. 9. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: datum in ura bosta objavljena naknadno
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2023 11.00, [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2023
    Drugi redni 16. 1. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 23.01.2024 ob 9:30 uri.
    Prvi izredni 3. 4. 2024 14.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 10.04.2024
    Tretji redni 6. 6. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.06.2024
    Četrti redni 29. 8. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 05.09.2024
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku 3

    Miha Guzelj, univ. dipl. ital. in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2023 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2023
    Drugi redni 15. 1. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 22.01.20224
    Prvi izredni 23. 4. 2024 11.00, Blejska predavalnica [Italijanski jezik] Ustni izpit: datum in ura ustnega izpita bosta objavljena naknadno!
    Tretji redni 3. 6. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 10.06.2024
    Četrti redni 6. 9. 2024 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: datum in ura bosta objavljena naknadno
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 14.11.2023
    Drugi redni 16. 1. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 23.01.2024
    Prvi izredni 1. 3. 2024 11.15 [Nemški jezik] Ustni izpit: 19.04.2024 ob 8:30
    Drugi izredni 15. 4. 2024 13.35 [Nemški jezik] Ustni izpit: 19.04.2024 ob 8:30 uri.
    Tretji redni 6. 6. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.06.2024
    Četrti redni 29. 8. 2024 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 05.09.2024
    Na vrh

    Trženje v turizmu

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2023 13.30 Sprememba ure izpita - ob 13:30!
    Drugi redni 24. 1. 2024 11.00  
    Prvi izredni 28. 2. 2024 16.00 Izredni rok velja samo za študente preteklih gen.-zaključek študija!
    Drugi izredni 9. 5. 2024 11.00, Blejska predavalnica  
    Tretji redni 12. 6. 2024 11.00  
    Četrti redni 4. 9. 2024 11.00  
    Na vrh

    Turistična geografija in kulturna dediščina

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2023 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2024 9.00  
    Prvi izredni 22. 2. 2024 14.00  
    Drugi izredni 11. 4. 2024 11.00  
    Tretji redni 6. 6. 2024 9.00  
    Četrti redni 29. 8. 2024 9.00  
    Na vrh