Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Gostinstvo in turizem
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Bled


  • Barmanstvo

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2018 15.00 Prestavljen rok iz 15.11. na 20.11.2018 ob 15.00 uri.
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Dopolnilne turistične dejavnosti

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 24. 1. 2019 9.00
    Tretji redni 7. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 30. 8. 2019 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika podjetja

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 1. 2. 2019 9.00  
    Tretji redni 14. 6. 2019 9.00  
    Peti redni 6. 9. 2019 9.00  
    Na vrh

    Ekonomika turizma

    Jana Špec, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2018 17.00  
    Prvi izredni 21. 12. 2018 15.00  
    Drugi redni 30. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 12. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 4. 9. 2019 9.00  
    Na vrh

    Gastronomija

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2019 11.00  
    Četrti redni 7. 6. 2019 11.00  
    Peti redni 30. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 1

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 4. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 27. 8. 2019 9.00  
    Na vrh

    Kuharstvo z organizacijo dela 2

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 4. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 27. 8. 2019 9.00  
    Na vrh

    Kulinarika za vitalnost

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Četrti redni 27. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Jože Zalar, mag.turiz., Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 4. 6. 2019 11.00  
    Na vrh

    Organizacija gostinskih dogodkov

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2018 15.00 Prestavljen rok iz 15.11. na 20.11.2018 ob 15.00 uri.
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Osnove gastronomije

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2019 11.00  
    Četrti redni 7. 6. 2019 11.00  
    Peti redni 30. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Osnove kuharstva

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 22. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 4. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 27. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Osnove projektnega menedžmenta

    Iztok Sila, MBA

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 28. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 10. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 2. 9. 2019 9.00  
    Na vrh

    Osnove strežbe

    mag. Peter Mihelčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2018 15.00 Prestavljen rok iz 15.11. na 20.11.2018 ob 15.00 uri.
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Poslovanje hotelov in turističnih agencij

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 5. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 28. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Poslovanje prenočitvenih in prehrambenih obratov

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 5. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 28. 8. 2019 11.00  
    Na vrh

    Poslovna informatika s statistiko

    Francka Gregorc, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 28. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 10. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 2. 9. 2019 9.00  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    Darija Cvikl, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 21. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 3. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 26. 8. 2019 9.00  
    Na vrh

    Pravni predpisi

    Jakob Demšar, univ.dipl.prav.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 11. 2018 16.00 Prestavljena ura izpita iz 17:00 na 16:00 uro!
    Drugi redni 29. 1. 2019 9.00  
    Tretji redni 11. 6. 2019 9.00  
    Četrti redni 3. 9. 2019 9.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 1

    Marijan Lebar, ekon.za hot.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2018 15.00 Prestavljen izpit iz 15.11. na 20.11.2018 ob 15:00 uri!
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Strežba z organizacijo dela 2

    Marijan Lebar, ekon.za hot.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2018 15.00 Prestavljen izpit iz 15.11. na 20.11.2018 ob 15:00 uri!
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 5. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku I.

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2018 17.00, [Angleški jezik] Ustni izpit: 29.11.2018 ob 9.30 uri.
    Drugi redni 23. 1. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 30.1.2019
    Tretji redni 5. 6. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 12.6.2019
    Četrti redni 28. 8. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 4.9.2019
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi redni 21. 1. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 31.1.2019
    Tretji redni 6. 6. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.6.2019
    Peti redni 29. 8. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 5.9.2019
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku II.

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2018 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 14.11.2018
    Drugi redni 23. 1. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 30.1.2019
    Tretji redni 5. 6. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 12.6.2019
    Četrti redni 28. 8. 2019 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 4.9.2019
    Na vrh

    Silva Gomzi Praprotnik, prof.slov.in itj.jezika

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2018 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2018
    Prvi izredni 23. 1. 2019 10.00 [Italijanski jezik]
    Na vrh

    Miha Guzelj, prof. itj in soc.kult.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2018 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2018
    Drugi redni 23. 1. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 1.2.2019
    Tretji redni 3. 6. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 11.6.2019
    Četrti redni 26. 8. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 3.9.2018
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 9.00 [Nemški jezik] Ogled nalog bo potekal od 19.11. dalje po predhodnem dogovoru s predavateljico ga. Darijo Cvikl.
    Drugi redni 21. 1. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 31.1.2019
    Tretji redni 6. 6. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.6.2019
    Peti redni 29. 8. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 5.9.2019
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku III.

    Silva Gomzi Praprotnik, prof.slov.in itj.jezika

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2018 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2018
    Prvi izredni 23. 1. 2019 10.00 [Italijanski jezik]
    Na vrh

    Miha Guzelj, prof. itj in soc.kult.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 11. 2018 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 13.11.2018
    Drugi redni 23. 1. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 1.2.2019
    Tretji redni 3. 6. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 11.6.2019
    Četrti redni 26. 8. 2019 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 3.9.2018
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 11. 2018 9.00 [Nemški jezik] Izpit je prestavljen na 6.11.2018 ob 9.00 uri! Ustni izpit: 15.11.2018
    Drugi redni 21. 1. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 31.1.2019
    Tretji redni 6. 6. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 13.6.2019
    Peti redni 29. 8. 2019 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 5.9.2019
    Na vrh

    Trženje v turizmu

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 30. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 12. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 4. 9. 2019 11.00  
    Na vrh

    Turistična geografija in kulturna dediščina

    dr. Boža Grafenauer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 24. 1. 2019 9.00 Ustni izpit: 31.1.2019
    Tretji redni 6. 6. 2019 9.00 Ustni izpit: 13.6.2019
    Četrti redni 29. 8. 2019 9.00 Ustni izpit: 5.9.2019
    Na vrh

    Wellness turizem

    mag. Slavka Gojčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2018 14.00  
    Drugi redni 31. 1. 2019 11.00  
    Tretji redni 13. 6. 2019 11.00  
    Četrti redni 29. 8. 2019 11.00  
    Na vrh