Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2022/2023
  • Program: Velnes
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Bled


  • Čustvena inteligenca in osebnostni razvoj

    Taja Borštnar, univ.dipl.soc.del.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2023 11.00  
    Drugi redni 12. 6. 2023 9.00  
    Tretji redni 4. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Špela Tušek, Lc. Ps.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2022 17.00  
    Na vrh

    Ekonomika in podjetništvo

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 27. 1. 2023 14.00  
    Tretji redni 16. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 8. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Kulinarika za vitalnost

    Jože Zalar, mag.turiz., Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 17. 1. 2023 11.00  
    Tretji redni 6. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 29. 8. 2023 11.00  
    Na vrh

    Menedžment stresa in metode sproščanja

    Taja Borštnar, univ.dipl.soc.del.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2023 11.00  
    Drugi redni 12. 6. 2023 9.00  
    Tretji redni 4. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Špela Tušek, Lc. Ps.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2022 17.00  
    Na vrh

    Oblikovanje in trženje velneških proizvodov

    mag. Monika Karan

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2022 17.00 Prestavljen rok iz 9.11. na 7.11.2022.
    Drugi redni 19. 1. 2023 11.00  
    Prvi izredni 31. 1. 2023 13.30  
    Tretji redni 7. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 30. 8. 2023 11.00  
    Na vrh

    Organizacija gostinskih dogodkov

    Jože Zalar, mag.turiz.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2023 11.00  
    Drugi redni 15. 6. 2023 11.00  
    Tretji redni 7. 9. 2023 11.00  
    Na vrh

    Osnove gibanja in športne aktivnosti

    Uroš Ambrožič, prof. šp. vzgoje

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 24. 1. 2023 14.00  
    Na vrh

    Osnove zdravega prehranjevanja

    Tatjana Šubic, univ.dipl.inž.živ.tehnol

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 17. 1. 2023 11.00  
    Tretji redni 6. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 29. 8. 2023 11.00  
    Na vrh

    Poslovna informatika s statistiko

    Francka Gregorc, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2022 17.00  
    Prvi izredni 20. 12. 2022 14.00  
    Drugi redni 24. 1. 2023 14.00, Blejska predavalnica  
    Tretji redni 13. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 5. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    Iztok Sila, MBA

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 23. 1. 2023 14.00  
    Tretji redni 12. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 4. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Pravni predpisi

    Jakob Demšar, univ.dipl.prav.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 16. 1. 2023 10.00  
    Prvi izredni 10. 2. 2023 16.00  
    Tretji redni 5. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 28. 8. 2023 9.00  
    Na vrh

    Stilno svetovanje in pravila vedenja

    Barbara Merlak, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 24. 1. 2023 14.00  
    Tretji redni 13. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 5. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v drugem tujem jeziku 2

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2022 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 16.11.2022
    Drugi redni 25. 1. 2023 14.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 01.02.2023
    Tretji redni 7. 6. 2023 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 14.06.2023
    Četrti redni 30. 8. 2023 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 06.09.2023
    Na vrh

    Miha Guzelj, univ. dipl. ital. in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2022 17.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 10.11.2022
    Drugi redni 16. 1. 2023 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 23.01.2023
    Tretji redni 5. 6. 2023 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 12.06.2023
    Četrti redni 8. 9. 2023 11.00 [Italijanski jezik] Ustni izpit: 15.09.2023
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2022 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 15.11.2022
    Drugi redni 17. 1. 2023 11.00 [Nemški jezik]
    Tretji redni 8. 6. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 15.06.2023
    Četrti redni 31. 8. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 07.09.2023
    Na vrh

    Strokovna terminologija v prvem tujem jeziku 1

    Cilka Demšar, prof.ang. jezika in soc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 11. 2022 17.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 21.11.2022 ob 10:00 uri.
    Drugi redni 25. 1. 2023 14.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 01.02.2023
    Tretji redni 7. 6. 2023 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 14.06.2023
    Četrti redni 30. 8. 2023 9.00 [Angleški jezik] Ustni izpit: 06.09.2023
    Na vrh

    dr. Emira Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 11. 2022 17.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 15.11.2022
    Drugi redni 17. 1. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 24.01.2023
    Tretji redni 8. 6. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 15.06.2023
    Četrti redni 31. 8. 2023 11.00 [Nemški jezik] Ustni izpit: 07.09.2023
    Na vrh

    Trženje storitev

    mag. Tadeja Krašna

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2022 13.30  
    Drugi redni 18. 1. 2023 9.00  
    Prvi izredni 15. 2. 2023 17.00  
    Tretji redni 14. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 6. 9. 2023 11.00  
    Na vrh

    Upravljanje in poslovanje velneških centrov

    mag. Monika Karan

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 11. 2022 17.00 Prestavljen rok iz 17.11. na 7.11.2022.
    Drugi redni 27. 1. 2023 14.00  
    Tretji redni 16. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 31. 8. 2023 11.00  
    Na vrh

    Uvod v turizem in destinacijski menedžment

    mag. Darja Radić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 19. 1. 2023 11.00  
    Tretji redni 14. 6. 2023 9.00  
    Četrti redni 6. 9. 2023 9.00  
    Na vrh

    Velnes in velneška dejavnost

    dr. Vekoslava Gojčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 11. 2022 17.00  
    Drugi redni 26. 1. 2023 14.00  
    Prvi izredni 1. 3. 2023 11.15  
    Tretji redni 15. 6. 2023 11.00  
    Četrti redni 7. 9. 2023 11.00  
    Na vrh